• Alle thuiswedstrijden

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    20-04 08:30Dubbeldam JO7-1 - Rijsoord JO7-3JM
    20-04 08:30Dubbeldam JO7-2 - RCD JO7-1
    20-04 08:50Dubbeldam JO7-1 - DFC JO7-1
    20-04 08:50Dubbeldam JO7-2 - Pelikaan JO7-1
    20-04 09:00Dubbeldam JO12-2JM - Heukelum JO12-1
    20-04 09:00Dubbeldam JO11-2 - VVGZ JO11-2
    20-04 09:00Dubbeldam JO11-1 - ASWH JO11-1
    20-04 09:00Dubbeldam JO9-3 - Drechtstreek JO9-5
    20-04 09:00Dubbeldam JO9-2JM - De Alblas JO9-2JM
    20-04 09:00Dubbeldam JO8-2 - Oranje Wit JO8-5
    20-04 09:00Dubbeldam JO8-3 - Oranje Wit JO8-7
    20-04 10:30Dubbeldam MO17-1 (9-tal) - IFC MO17-1
    20-04 10:30Dubbeldam JO19-3 - Rijsoord JO19-2
    20-04 10:30Dubbeldam JG1 - EBOH JG1JM
    20-04 10:30Dubbeldam MO11-1 - RCD MO11-2
    20-04 10:30Dubbeldam JO11-5 - Drechtstreek JO11-3
    20-04 10:30Dubbeldam JO11-4 - Oranje Wit JO11-4
    20-04 10:30Dubbeldam JO8-1 - GVV JO8-1
    20-04 12:30Dubbeldam 3 - ZBC'97 2
    20-04 12:30Dubbeldam O23-5 - Roosendaal O23-6
    20-04 12:30Dubbeldam MO20-1 (9-tal) - WDS '19 MO20-1 (9-tal)
    20-04 12:30Dubbeldam O23-2 - TSC O23-2
    20-04 14:30Dubbeldam VR2 - Drechtstreek VR1
    20-04 14:30Dubbeldam JO19-2 - LRC JO19-1
    20-04 14:45Dubbeldam 5 - Groote Lindt 3
    20-04 14:45Dubbeldam O23-4 - Rijen O23-1
    21-04 10:00Dubbeldam 4 - DEVO 3
    21-04 11:00Dubbeldam 3 - IFC 3
    21-04 11:30Dubbeldam 2 - Rijen 2
    21-04 14:00Dubbeldam 1 - FCB-HWD 1
  • Alle uitwedstrijden

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    17-04 20:15Roosendaal O23-6 - Dubbeldam O23-3
    20-04 08:30ST Almkerk/Altena JO15-2 - Dubbeldam JO15-1
    20-04 08:30VV Papendrecht JO12-1 - Dubbeldam JO12-1JM
    20-04 08:30EBOH JO9-2 - Dubbeldam JO9-1
    20-04 09:10Pelikaan JO7-2 - Dubbeldam JO7-1
    20-04 09:10GSC/ODS JO7-3 - Dubbeldam JO7-2
    20-04 10:00Sliedrecht JO11-4 - Dubbeldam JO11-3
    20-04 10:15Groot-Ammers MO15-1 - Dubbeldam MO15-1 (9-tal)
    20-04 11:30Achilles Veen JO16-1 - Dubbeldam JO16-1
    20-04 12:00Zwaluwe VR1 - Dubbeldam VR1
    20-04 12:00Groote Lindt O23-2 - Dubbeldam O23-3
    20-04 12:00ZBC'97 JO12-1 - Dubbeldam JO12-3
    20-04 12:15Nieuwenhoorn O23-1 - Dubbeldam O23-1
    20-04 12:30WDS'19 2 - Dubbeldam 4
    20-04 14:30GSC/ODS 3 - Dubbeldam 2
    20-04 16:15JEKA JO19-5 - Dubbeldam JO19-1