• Dubbeldam MO20-1

  • Staf

    Hoek, Mano van der

    Teammanager

    Jong, Eric de

    Teammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 12:30WDS '19 MO20-1 (9-tal) - Dubbeldam MO20-1Sportpark Paradijs
    16 mrt. 12:30Dubbeldam MO20-1 - Beek Vooruit MO20-1Sportpark Schenkeldijk
    23 mrt. 11:00De Fendert MO20-1 - Dubbeldam MO20-1Sportpark De Fendert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.Dubbeldam MO20-1 - De Fendert MO20-11 - 4
    24 feb.Prinsenland MO20-1 (9-tal) - Dubbeldam MO20-12 - 1
  • Poulestanden Dubbeldam MO20-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Wernhout/Zundert MO20-164112992013
    2RCD MO20-1641120101013
    3De Fendert MO20-164022418612
    4MOC'17 MO20-263121611510
    5ASWH MO20-162311415-19
    6Wieldrecht MO20-151132729-24
    7Unitas'30 MO20-261141224-124
    8Dubbeldam MO20-15005430-260

    Poulestanden Dubbeldam MO20-1 ( 2e klasse (2e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH MO20-176103572819
    2Kozakken Boys MO20-174123692713
    3ST Almkerk/Altena MO20-15401105512
    4Sliedrecht MO20-16303151329
    5SteDoCo MO20-1421116887
    6Dubbeldam MO20-15203627-216
    7GJS MO20-17106630-243
    8Peursum MO20-17016328-251

    Poulestanden Dubbeldam MO20-1 ( 2e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MOC'17 MO20-23300184149
    2WDS '19 MO20-1 (9-tal)4211161157
    3De Fendert MO20-1320113946
    4Beek Vooruit MO20-14121813-55
    5Unitas'30 MO20-241121317-44
    6Prinsenland MO20-1 (9-tal)41031016-63
    7Dubbeldam MO20-14103513-83
  • Team indeling

    Boers, Sophie

    Middenvelder

    Christiaans, Britt

    Teamspeler

    Doubli, Sara

    Teamspeler

    Ent, Julia van der

    Verdediger

    Hart, Chelsey

    Teamspeler

    Hoek, Iris van der

    Verdediger

    Hoff, Lindsay van 't

    Middenvelder

    Leen, Marit van

    Teamspeler

    Meijer, Laura

    Middenvelder

    Nunnikhoven, Lianne

    Teamspeler

    Oeben, Ashley

    Keeper

    Pelt, Iris van

    Middenvelder

    Peters, Daylaina

    Aanvaller

    Theesing, Rhodé

    Teamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    WDS '19 MO20-1 (9-tal)

    VS

    Dubbeldam MO20-1

    09 maart 202412:30 uur
    Sportpark Paradijs veld 1

    dag

    uur

    min

    sec