• Dit jaar bestaat onze vereniging maar liefst 110 jaar. We hebben in al die jaren veel leden zien gaan en zien komen. Bij afscheid nemen horen herinneringen, zowel bij onze huidige leden als bij de mannen en vrouwen die ooit bij ons gevoetbald hebben en hun lidmaatschap hebben opgezegd.
  Zoals al eerder aangekondigd zijn alle leden en oud-leden ouder dan 40 jaar uitgenodigd. Aanmelden wordt op prijs gesteld, maar mocht u op het laatste moment willen komen, bent u natuurlijk van harte welkom.

  Het bestuur van Dubbeldam wil nu alvast de reüniecommissie van v.v. Dubbeldam van harte bedanken. Wim de Vogel, Ruud Hoogvliet en Dik van Valen hebben heel veel tijd in de voorbereiding gestoken. Zonder deze drie mannen was de reünie niet mogelijk geweest.

  Wim de Vogel is nog op zoek naar opklapbare statafels, die wellicht door iemand geleend zijn. Mocht iemand nog statafels van Dubbeldam thuis hebben staan, wil degene dan contact opnemen met:
  Wim de Vogel
  Telefoon: 0653517530
  Email: willemdevogel@hotmail.com

  Mocht u inmiddels vergeten zijn waar en wanneer u verwacht wordt op de reünie, hieronder staan nog onze gegevens:
  Woensdag 7 juni 2023
  Aanvang: 20.00 uur
  Kantine v.v. Dubbeldam
  Sportcomplex Schenkeldijk Dordrecht