• Zaterdag 7 februari 2026
    VV Dubbeldam JO12-2 – Wieldrecht

    Het is een zonnige zaterdagochtend bij VV Dubbeldam, passend bij de sfeer, want na de wedstrijd wordt ook nog het nieuwe clubhuis feestelijk geopend. Maar eerst: de derby tegen Wieldrecht! Na de eerdere 3-2 winst van Dubbeldam JO12-2 in dit seizoen is Wieldrecht gebrand op eerherstel en Dubbeldam even gemotiveerd om opnieuw de winst veilig te stellen.

    Dubbeldam JO12-2 begint sterk. Kadirhan gaat mee naar voren en passt de bal naar Yoel. Hij schiet, de keeper laat los, maar Yoel is net te laat om te profiteren. Even later aan de andere kant van het veld zorgt Henasa voor een prachtige redding.

    Beide ploegen zijn duidelijk aan elkaar gewaagd. Yonas haalt een gevaarlijke aanval van Wieldrecht eruit en Mitchel zet een mooie aanval op, maar Wieldrecht schiet de bal over de lijn. Uit de corner komt net geen doelpunt. Dan breekt Wieldrecht door: één op één met keeper Rens. Rens komt uit, maar de bal glipt door. 0-1. 

    Dubbeldam moet even een tandje bijzetten en gelukkig staat de verdediging snel weer goed. Yonas grijpt in en voorkomt opnieuw gevaar. Dan zetten Mitchel en Temen een aanval op en er volgt een vrije trap vanaf de zijlijn. Kadirhan dribbelt de bal in en schiet vanaf de zijkant de gelijkmaker raak! 1-1! 

    Niet veel later weer een corner van Kadirhan. Er ontstaat chaos voor het doel en de bal gaat via een speler van Wieldrecht in het doel. Eigen goal: 2-1 voor Dubbeldam!

    Tweede kwart

    Na de time-out blijft het spannend. Een corner voor Wieldrecht blijft onbenut. Dan neemt Kadirhan de bal mee naar voren, vindt Feandro, die alleen op de keeper afgaat en prachtig over haar heen lobt. Raak! 3-1! Wat een doelpunt! 

    Maar de wedstrijd is nog niet gespeeld en Wieldrecht geeft niet op. Rens laat een bal los en bij de rebound is Wieldrecht net iets sneller: 3-2. Even later spelen ze zich weer vrij en maken ze de gelijkmaker: 3-3.

    Het gaat nu heen en weer. Feandro verdedigt mee, Mads werkt ballen weg en Yonas gooit zich voor schoten. Mads probeert het zelf met een indribbelsolo, maar de keeper is er snel bij.

    Rust

    Na rust in de nieuwe kleedkamer begint Dubbeldam weer aanvallend. Feandro en Temen schieten op doel, maar de keeper redt. Kadirhan verdedigt sterk en Feandro probeert het opnieuw van afstand, maar de bal wil er nog niet in.

    Bij elke corner of vrije trap wordt het rommelig voor het doel van Rens. Wieldrecht duwt en krijgt een waarschuwing van de scheids. Dubbeldam laat zich niet kennen en Rens tikt de bal knap weg. Dan komt Dubbeldam weer: Feandro en Kadirhan combineren, Wieldrecht werkt de bal in paniek weg: corner.

    De corner wordt niet verzilverd en er wordt doorgevoetbald. Kadirhan schiet van flinke afstand op het doel. De bal wordt aangeraakt door een speler van Wieldrecht, vliegt over de keeper heen en rolt het doel in: 4-3! Oef, wat een moment!

    De laatste fase van de wedstrijd is super spannend. Lukt het Wieldrecht om de gelijkmaker te maken? Of lukt het Dubbeldam om nog meer afstand te creëren? De teams blijven aan elkaar gewaagd. Finn verdedigt sterk, Kadirhan helpt mee en Rens pakt nog een paar belangrijke ballen. Mads en Yoel zetten een mooie aanval op, Feandro neemt nog een corner, Kadirhan schiet net naast.

    Beide teams blijven vechten tot de laatste minuut. Dubbeldam is dicht bij de 5-3, maar Wieldrecht komt ook nog héél dichtbij de gelijkmaker. Het is spannend, maar de kansen worden door beide ploegen niet afgemaakt.

    Dan klinkt het eindsignaal en schrijft VV Dubbeldam JO12-2 de winst op de lijst: 4-3, een eindstand om trots op te zijn. Wat een wedstrijd! Er was strijd, er vielen mooie goals en er was spanning tot het einde. 

    Na de wedstrijd wordt het nieuwe clubhuis feestelijk geopend door de burgemeester en wordt er friet gegeten, gespeeld op het springkussen en vooral genoten van de winst en de zon en de aangename temperatuur op deze 7 februari.