• Ruim een jaar wist Suzanne van de Vossenberg illegaal als verzorger plaats te nemen in of naast de dug-out. Op zondag 27 september 2020 werd ze door een oplettende scheidsrechter eindelijk betrapt om de dag daarna direct lid te worden van Dubbeldam.

    Op 18 mei, de geboortedag van Suzanne, na is 28 september vanaf nu de mooiste dag van het jaar voor onze verzorgster van de Zondag-selectie. Ze heeft het prima naar haar zin en in deze mannenwereld houdt Suzanne zich met gemak staande. Niet alleen is de samenwerking met collega Rob Kanters, trainer Ries Fok en Leider Gerard Schrauwen heel goed, ook alle spelers lopen met haar weg.

    Zelf loopt Suzanne in haar vrije tijd veel buiten, wat niet vreemd is omdat ze maar liefst vier honden heeft. Om deze beesten wat in toom te houden, heeft ze gelukkig ook drie katten. Iemand die zoveel van dieren houdt, heeft een groot hart en we zijn bij Dubbeldam dan ook heel blij dat Suzanne onder mannen van de Zondag goed in de gaten houdt.