Home
Club
Bestuur
Wedstrijdsecretariaat
Commissies
Jeugdcommissie
Sponsorcommissie
Medisch
Algemeen
Wie is wie?
Stel uw vraag
Communicatie
VOG
Teams
Senioren
zondag 1
zondag 2
zaterdag 2
zondag 3
zaterdag 3
zondag 4
zaterdag 4
zaterdag 5
O23
O23-1
O23-2
O23-3
O23-4
O23-5
Junioren
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO18-1
JO18-2
JO16-1
JO15-1
JO14-1
Pupillen
JO12-1JM
JO12-2JM
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
JO7-1
JO7-2
kabouters
G team
Vrouwen/meiden
Vrouwen 1
Vrouwen 2
MO20-1
MO17-1
MO15-1
MO11-1
Wedstrijdzaken
Programma deze week
Programma volgende week
Uitslagen
Afgelastingen
Wedstrijdverslagen
Wedstrijdverslagen '23-'24
Wedstrijdverslagen '22-'23
Sponsoring
Sponsornieuws
Sponsormogelijkheden
Sponsordeuren
Sponsor worden
Businessclub
Vriendenclub
Informatie
Vrienden van vv Dubbeldam
Onze sponsoren
Lidmaatschap
Lid worden
Proeftraining
Contributie
Kledingbeleid
Vrijwilliger worden
Nieuws
Nieuws
2023 - 2024
2022 - 2023
Nieuwbouw
Agenda
Home
Club
+
Bestuur
Wedstrijdsecretariaat
Commissies
+
Jeugdcommissie
Sponsorcommissie
Medisch
+
Medisch
Algemeen
Wie is wie?
Stel uw vraag
Communicatie
VOG
Teams
+
Senioren
+
zondag 1
zondag 2
zaterdag 2
zondag 3
zaterdag 3
zondag 4
zaterdag 4
zaterdag 5
O23
+
O23-1
O23-2
O23-3
O23-4
O23-5
Junioren
+
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO18-1
JO18-2
JO16-1
JO15-1
JO14-1
Pupillen
+
JO12-1JM
JO12-2JM
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
JO7-1
JO7-2
kabouters
G team
Vrouwen/meiden
+
Vrouwen 1
Vrouwen 2
MO20-1
MO17-1
MO15-1
MO11-1
Wedstrijdzaken
+
Programma deze week
Programma volgende week
Uitslagen
Afgelastingen
Wedstrijdverslagen
+
Wedstrijdverslagen
Wedstrijdverslagen '23-'24
Wedstrijdverslagen '22-'23
Sponsoring
+
Sponsornieuws
Sponsormogelijkheden
+
Sponsormogelijkheden
Sponsordeuren
Sponsor worden
Businessclub
Vriendenclub
+
Vriendenclub
Informatie
Vrienden van vv Dubbeldam
Onze sponsoren
Lidmaatschap
+
Lid worden
Proeftraining
Contributie
Kledingbeleid
Vrijwilliger worden
Nieuws
+
Nieuws
2023 - 2024
2022 - 2023
Nieuwbouw
Agenda
Alle thuiswedstrijden
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Details
06-04 08:30
Dubbeldam JO7-2 - Hardinxveld JO7-3JM
06-04 08:30
Dubbeldam JO7-1 - ZBC'97 JO7-1
06-04 08:50
Dubbeldam JO7-2 - EBOH JO7-1
06-04 08:50
Dubbeldam JO7-1 - Nieuw Lekkerland JO7-1
06-04 09:00
Dubbeldam JO12-2JM - SteDoCo JO12-2
06-04 09:00
Dubbeldam JO11-1 - Roosendaal JO11-1
06-04 09:00
Dubbeldam JO9-2JM - IFC JO9-3
06-04 09:00
Dubbeldam JO9-3 - Sliedrecht JO9-3
06-04 09:00
Dubbeldam JO9-4 - Rijsoord JO9-4JM
06-04 09:00
Dubbeldam JO8-2 - Rijsoord MO8-1
06-04 10:00
Dubbeldam JG2 - BMC JG1
06-04 10:30
Dubbeldam JO19-3 - DSE JO19-2
06-04 10:30
Dubbeldam JO16-1 - Teisterbanders JO16-1
06-04 10:30
Dubbeldam MO17-1 - SC Everstein MO17-1
06-04 10:30
Dubbeldam JO12-3 - IFC JO12-2
06-04 10:30
Dubbeldam JO11-5 - ASWH JO11-5
06-04 10:30
Dubbeldam JO11-4 - Drechtstreek JO11-2
06-04 12:30
Dubbeldam 2 - Oranje Wit 5
06-04 12:30
Dubbeldam 3 - Nieuw Lekkerland 3
06-04 12:30
Dubbeldam JO18-1 - SVC JO18-1
06-04 12:30
Dubbeldam MO20-1 (9-tal) - Prinsenland MO20-1 (9-tal)
06-04 14:30
Dubbeldam JO19-2 - RCD JO19-1
06-04 14:30
Dubbeldam O23-2 - Raamsdonk O23-1
06-04 14:45
Dubbeldam 5 - Kozakken Boys 3
Alle uitwedstrijden
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Details
06-04 08:30
Nieuw Lekkerland JO9-1 - Dubbeldam JO9-1
06-04 08:30
Unitas JO8-2 - Dubbeldam JO8-1
06-04 08:45
Hardinxveld MO15-2 - Dubbeldam MO15-1 (9-tal)
06-04 09:00
Nieuw Lekkerland JO11-3 - Dubbeldam JO11-3
06-04 09:10
GSC/ODS JO7-3 - Dubbeldam JO7-2
06-04 09:10
Pelikaan JO7-2 - Dubbeldam JO7-1
06-04 09:45
De Zwerver JO8-2 - Dubbeldam JO8-3
06-04 10:00
Oranje Wit MO11-2 - Dubbeldam MO11-1
06-04 10:15
IFC JO12-1 - Dubbeldam JO12-1JM
06-04 11:00
Raamsdonk JO15-1 - Dubbeldam JO15-1
06-04 11:15
RCD JO11-2JM - Dubbeldam JO11-2
06-04 14:30
ST Oosterhout/SCO VR1 - Dubbeldam VR2
06-04 14:30
DHV 2 - Dubbeldam 4
06-04 14:30
SHO O23-1 - Dubbeldam O23-1
06-04 14:30
Waspik JO19-1 - Dubbeldam JO19-1
06-04 15:15
IFC VR2 - Dubbeldam VR1
06-04 16:30
Beek Vooruit O23-3 - Dubbeldam O23-4
06-04 16:30
Roosendaal O23-6 - Dubbeldam O23-3
07-04 10:00
VCW 3 - Dubbeldam 4
07-04 11:45
Hilvaria 2 - Dubbeldam 2
07-04 14:30
TVC Breda 1 - Dubbeldam 1