• Onze Zondag 1 heeft de eerste twee wedstrijden van de nacompetitie weten te winnen en staat zondag a.s. in de finale tegen PSV amateurs. Deze wedstrijd wordt op neutraal terrein gespeeld en beide teams mogen zich melden bij sv Reeshof te Tilburg.
  Zondag om 14:30 uur staat de aftrap gepland en we gaan ervan uit dat veel Dubbeldamfans naar Tilburg afreizen. Reeshof heeft onderstaande regels met ons gedeeld, omdat de accommodatie in een woonwijk ligt, vragen we iedereen om echt geen vuurwerk mee te nemen:

  • er mag GEEN vuurwerk afgestoken worden
  • geen eigen drank meenemen op het terrein
  • geen alcoholhoudende drank langs de lijn, ook niet in plastic
  • ivm met het einde van het seizoen is er beperkt etenswaar te koop te weten frikandel, kroket, worstenbroodje en patat

  We hopen natuurlijk op een mooi einde van een zwaar seizoen voor onze mannen en hopen veel Dubbeldammers in Tilburg te mogen begroeten.