• Vandaag was de laatste training van dit rare seizoen, dat in een keer over was door de Corona. We hopen dat volgens seizoen beter gaat en dat alles goed blijft gaan in Nederland, maar we hebben vandaag toch nog gezellig met zijn allen getraind. Na de training hebben we lekker afgesloten met heerlijke pannenkoeken die onze lieve ouders en Teun van der Gijp gebakken hebben.
  Hiervoor bedank ik de ouders; ook onze trainers wil ik bedanken dat ze iedere maandag en woensdag training geven aan onze jongste jeugd. Ik hoop ook dat er nog ouders zijn die zich willen aanmelden voor hulp volgend seizoen.
  Ook hebben we afscheid genomen van Sem Ammerlaan uit de 9-1 die bij Sparta gaat voetballen, we wensen hem veel succes.
  Justus uit 9-2 is gestopt met voetballen, die wensen we ook veel succes met wat hij ook gaat doen.
  De boys hebben een presentje 🎁 gekregen van hun teammaatje.
  Sjaak en ik wensen jullie een fijne vakantie.

  Sportieve groet van Semaja