• De voorrondes zijn inmiddels gespeeld en die waren in sommige poules een stuk spannender dan in de andere maar uiteindelijk hebben we toch 16 deelnemers overgehouden die gaan strijden voor een plek in de volgende ronde. Het is nu de fase waarin er gewonnen moet worden en bij een gelijkspel komt er een rematch met een golden goal. Degene die dan dus als eerst scoort is dan door naar de volgende ronde. Werd er in de voorronde nog uitermate vriendelijk tegen elkaar gedaan, nu is het erop of eronder en wil iedereen natuurlijk door naar de volgende ronde! We houden u op de hoogte, hier het spelschema:

 • 27 of 28 mei 30 of 31 mei 30 of 31 mei 27 of 28 mei
  A1 Jim Rijpaert     B1 Hamza Abdel Salam
  B4 Kick de Ridder Winnaar A1/B4 Winnaar B1/A4 A4 Nick vd Laan
    Winnaar C2/D3 Winnaar D2/C3  
  C2 Tim van Geldorp     D2 Stefan Bos
  D3 Maurice van Alten     C3 Ramon van Geldorp
         
  A3 Koen Bomius     A2 Dani vd Ruit
  B2 Bradley Hulst Winnaar A3/B2 Winnaar A2/B3 B3 Daan vd Enden
    Winnaar C1/D4 Winnaar D1/C4  
  C1 Quinten Groenendijk     D1 Jur Visscher
  D4 Gino van Everdinge     C4 Damien vd Hoek