• Uitgerekend in een tijd dat je niet naar het ziekenhuis wil, had ons erelid Dik van Valen geen keus. Wegens hartproblemen is hij met spoed opgenomen en vandaag geopereerd; in totaal zijn er maar liefst vijf omleidingen aangelegd, maar gelukkig hebben we vernomen dat het naar omstandigheden goed gaat met Dik.
    Voor wie Dik wellicht niet kent, iets dat bijna onmogelijk is, hij is zo’n 25 jaar secretaris van Dubbeldam geweest en daarnaast is hij als penningmeester bij de Businessclub betrokken geweest.
    Natuurlijk kunnen we Dik niet bezoeken, dus roep ik alle Dubbeldammers op om een kaartje te sturen naar onze Dik, gewoon naar zijn huisadres. Laten we er met elkaar voor zorgen dat Dik de warmte van alle Dubbeldammers voelt door hem beterschap te wensen met een prachtige kaart en een mooie boodschap.
    Mocht u zijn adres niet weten, stuur dan een mailtje naar secretariaat@vvdubbeldam.nl. 


    Namens heel Dubbeldam
    Arie (Ago) in ‘t Veld