• Bloedstollende strijd is beslist, wie is de winnaar?

  • Het Fifa toernooi is afgesloten, we hebben een winnaar. Het verslag liet even op zich wachten maar hierbij dan toch.

    In de finale was het Jim tegen Stefan, beide spelers van de JO17-2. Het was een onvervalste klassieker waarbij Jim speelde met Belgie en Stefan doet dat met Nederland. Jim heef met zijn spits Lukaku (door hem liefdelijk Lakoeke genoemd) een zeer gevaarlijk wapen. Hij werd topscoorder van het toernooi maar natuurlijk heeft Stefan het beste centrale duo met de Ligt en van Dijk en hierdoor werd wel het verschil gemaakt. Bovendien was Jappie deze wedstrijd erg sterk en scoorde wederom de sterspeler van Stefan, Donny van de Beek. Memphis maakte er ook nog 2 en dit geweld deed Jim de das om. Lukaku werd aan banden gelegd en Belgie scoorde slechts 1 maal waardoor het duel der lage landen werd beslist in Hollands voordeel. Oranje boven dus en Stefan is hiermee de winnaar van het online tournement. Alle deelnemers super bedankt en Stefan, van harte gefeliciteerd!

  • Hier de trotse Stefan met zijn logica, je moet gewoon meer scoren als je tegenstander!