• Dubbeldam 1 (zondag)

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLTDoelsaldoPT
    1Charlois, sv43105410
    2SC Gastel4301289
    3Dubbeldam3210537
    4Slikkerveer4211617
    5HOV/DJSCR4211517
    6Virtus2200056
    7RCD3201536
    8Kethel Spaland, vv3111344
    9SC Emma31117-24
    10Steeds Hooger310210-33
    11GSC/ODS20023-20
    12FC Dordrecht Amateurs30038-60
    13HWD30037-60
    14Taurus300312-100
  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22-11 14:00Dubbeldam - HWDSportpark Schenkeldijk
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    25-10Dubbeldam - Virtus
    22-10Dubbeldam - FC Dordrecht Amateurs
    18-10RCD - Dubbeldam
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Fok, RiesTechnische stafTrainer/coach
    Schrauwen, GerardOverige stafTeammanager
    Swart, HarryTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Vossenberg, SusanMedische stafVerzorger
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakels, JeroenTeamspeler
    Bosman, KevinTeamspelerVerdediger
    Brassien, MischaTeamspeler
    Bresser, MaxTeamspeler
    Bruijn, Youri deTeamspeler
    Geschiere, DennisTeamspelerAanvaller
    Gutierrez Oliva, MikaTeamspeler
    Koster, KjeldTeamspeler
    Pelt, Davey vanTeamspelerDoelverdediger
    Pelt, Stan vanTeamspelerVerdediger
    Stam, DennisTeamspelerVerdediger
    Steenbakker, MaikelTeamspeler
    Vossenberg, Enzo van deTeamspelerMiddenvelder
    Wouters, JordyTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Dubbeldam

    VS

    HWD

    22 november 202014:00 uur
    Sportpark Schenkeldijk veld 6

    dag

    uur

    min

    sec