• Afgelopen week kregen we ook een korte mail van een van de mannen die week in, week uit het veld op gaan om alle voetbalwedstrijden tot een goed einde te brengen.
    We schelden weleens op ze en inderdaad net als voetballers maken ook zij fouten, maar gelukkig is dat menselijk. Hoewel de reactie van Ad van Drunen kort is, is hij niet minder gemeend en laten we inderdaad hopen dat we hem en zijn collega's weer snel terugzien op onze velden.


    Het zijn moeilijke tijden maar door onze wilskracht en doorzettingsvermogen ook van onze zorgmedewerkers gaan we alles overwinnen en zullen we elkaar weer ontmoeten tijdens onze hobby. Ik wens iederéén het alle beste namens mij en mijn naasten en we zien elkaar weer op het veld of in de kantine
    Sterkte namens Ad van Drunen - K.N.V.B. SCHEIDSRECHTER ⚽⚽⚽